राम्जि रानाभाटकाे शब्द / संगीत रहेको ` मान्छे बनौला ´ गीत सार्वजनिक ( भिडियो सहित )

निराज रानाभाट , काठमाडौं : राम्जि रानाभाटकाे शब्द / संगीत रहेको ` मान्छे बनौला ´ गीत सार्वजनिक भएको छ ।

` मान्छे बनौला ´ काे गीतमा चर्चित बाल गायक / कलाकार सुप्रिम मल्ल ठकुरीकाे आवाज रहेको छ । गीतमा राम्जि रानाभाटकाे शब्द तथा संगीत रहेको छ , भने विवेक रानाभाट , सिर्जना आचार्य , प्रकाश तिमिल्सिना , शाेभा थापा , विवेक रानाभाट २ , कल्पना ढुंगाना , अरुण पौडेल , मिरा तिमिल्सिना , रानाभाट र प्रियान्सु आचार्यको अभिनय रहेको छ ।

उक्त गीतमा झलक संगीतम् काे एरेन्ज / मिक्सिङ्ग रहेको छ , भने मिरा तिमिल्सिना निर्मातामा रहेकी छिन् । गीत आलाप स्टुडियोमा रेकर्ड गरिएको हो , भने रेकर्डमा रेम सुनार रहेको छन ।

त्यस्तै , गीतको निर्देशन सबिन कुमार ताेलाङ्गीले गरेका हुन , भने सह – निर्देशनमा बिकल क्षेत्री रहेका थिए । गीतमा नृत्य निर्देशन रबि सुनार र यम गुरुङले गरेका हुन् ।

त्यसैगरी , गीतको छायांकन बिरेन्द्र परियारले गरेको छन । गीतको सम्पादन / पोष्टर अनिल बिष्ट प्युठानीले गरेका हुन । श्रृंगारमा मदन न्यौपाने र सन्तोषी आचार्य रहेका छन् ।

उक्त गीतको नृत्यमा कृशला श्रेष्ठ , सुप्रिया खड्गी , वर्षा मानन्धर , इशा शर्मा , अाकृति पोख्रेल र राेजिता तामाङ रहेका छन् । गीतको उत्पादन तथा वितरकामा अालाप स्टुडियो रहेको छ भने दृश्य निर्माणमा जल राप्ती डिजिटल म्युजिक प्रा. लि. रहेको छ ।

उक्त गीतको मिडिया पार्टनरमा मालिका मिडिया , भिजन न्यूज नेपाल ´ लगायतका अन्य अनलाइन मिडिया रहेका छन । गीत गत बुधबार सार्वजनिक गर्ने भनिएको थियो तर केही प्राविधिक समस्या अाएकाे कारणले मंसिर १४ गते , बुधबार ( अाज ) राति ०७:०० बजे अालाप स्टुडियो ´ युटयुब च्यानलबाट सार्वजनिक गरिएको हो ।