लक्ष्मी थापाको ‘प्रिया …म्युजिक भिडियो सार्वजनिक

काठमाडौ: कवि तथा गीतकार लक्ष्मी थापाको म्युजिक भिडियो ‘प्रिया’ सुत्र टि.भी. एच.डी युटुब च्यानलमार्फत सार्वजानिक गरिएको छ ।
दिनेश गौतमको स्वर रहेको सो गीतको लय तथा सङ्गीत सिर्जना पुस्तक प्रसादले गरेका हुन् । विष्णु थापाद्धारा र्नििमत उक्त म्युजिक भिडियोमा सोहितराज ढुंगेल ,अस्मिता ढुङ्गाना ,हरि ठकुरी ,मौसमी खनाल र कृष्ण शाहको शसक्त अभिनय रहेको छ । भिडियोको छाँयाकंन रिवाज पौडेलले गरेका हुन् ।


गीतकार थापाको वियोगान्त कथा बोकेको मार्मिक गीत यति बेला संगीतप्रेमीहरुको चर्चामा रहेको छ । आफ्नो लेखनको पहिलो गीत दर्शक श्रोताहरु माझ ल्याउन सफल भएकोमा खुसी व्यक्त गर्दै गीतकार लक्ष्मी थापाले आफ्नो गीत हेरेर तथा सुनेर प्रतिक्रिया दिन दर्शक श्रोताहरुलाई आग्रह गरेकी छिन् । विशेष गरि कविताको क्षेत्रमा कलम चलाउने थापाको रेकर्ड भएको यो पहिलो गीत हो ।
भिजन न्युज नेपाल प्रिया को सफलताको लागी गीतकार लक्ष्मी थापा लगायत सम्पूर्ण टिमलाई शुभकामना व्यक्त गर्दछ ।